O Firmie  Oferta  Kontakt  Jak dojechać? 
 

 

     Biuro Rachunkowe mgr inż. Małgorzaty Zychowicz działa na terenie w Nowego Sącz już od 10 lat. Od samego początku istnienia stale poszerza się zakres świadczonych przez Biuro usług. Wysoka jakość i niewygórowane ceny powodują, że grono zadowolonych Klientów stale się powiększa. Biuro Rachunkowe kieruje się w swojej działalności filozofią wedle której powodzenie i sukces ekonomiczny jego Klientów przekłada się w znacznej mierze na sukces Biura i jego pracowników.

     Nasza firma oferuje prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych przedsiębiorcom wykonującym działalność gospodarczą na niedużą skalę bez względu na formę, w tym małym i średnim spółkom prawa handlowego i cywilnego oraz mikro-firmom. Jako właściciel, pragnę zaznaczyć, że posiadamy starannie dobraną kadrę specjalistów w dziedzinach takich jak: rachunkowość finansowa, podatkowa i zarządcza, prowadzenie PKPiR oraz ewidencja przychodów dla potrzeb podatku zryczałtowanego, ubezpieczenia pracownicze, obsługa kadrowa, IT.

     Jestem przekonana, że miła atmosfera jaka towarzyszy relacjom z naszymi klientami, uporządkowany styl pracy naszych pracowników oraz wykorzystywanie najnowszych technologii informatycznych w zakresie rachunkowości i elektronicznej wymiany dokumentów mają niebagatelne znaczenie dla jakości wykonywanej przez nas profesji. Podejście to znajduje swój wyraz w osiąganych wynikach i bardzo wymiernych sukcesach naszych Klientów.

     Zapraszam wszystkich Państwa, którzy pragną uzyskać więcej informacji o naszej działalności lub są zainteresowani współpracą, do złożenia wizyty w siedzibie mojej firmy w Nowym Sączu, przy ul. Browarnej 1H.

 

Małgorzata Zychowicz

 
  2013 © Biuro Rachunkowe M. Z.